Designozor Hakkında


Designozor’u Kimler Üretti?

Bizim hikayemiz 2006 yılına dayanıyor. Herkesin hayalidir güzel bir şey üretmek insanlara sevdirmek, işte biz bunu yıllarca çevremizdeki insanlara karşılıksız belki bir bardak çaya belki de eldeki malzemelerle hazırlanmış bir tosta ya da hoş sohbete yaptık. Ama gördük ki çözüm ürettikçe yeni sıkıntılar, yeni sıkıntılar çıktıkça da üretilen çözümlerin yetersizliği baş gösteriyor.

Üniversite yıllarında herkes gibi bizde o yıllarda daha yeni yeni gelişen bilişim ve teknoloji sistemlerin bir parçası olduk. Nedense üniversitemiz için ürettiğimiz bilgi paylaşım ağı bile yeri geldi çok ağır eleştirildi, yeri geldi kapatılmak istendi ama biz biliyoruz ki yapılan iyilik her zaman bir yerde karşılık buluyor. Hikayemiz uzun ve çok fazla anıyla dolu, uzun uzun her şeyi paylaşmak isteriz elbette ama bunları hedeflediğimiz noktaya geldiğimiz gün, bizim gibi iyiliğe hizmet eden güzel hayalleri olan insanlara yüz yüze anlatmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Designozor Nedir? Ne işe Yarar? Kimler Kullanacak?

Bu tarz soruların cevabını size o kadar basit anlatmak istedik ki web arayüzümüzü tasarlarken karmaşık olmayan, basit, göze hitap edecek şekilde tasarladık.

Arama, indirme, paylaşma ve favorilere ekleme modülleriyle olabildiğince basit bir arayüz tasarladık ki hem zamandan kazanalım hem sizi kazanalım.

Elbette sizden gelecek geri dönüşlere ve katkılarınıza ihtiyacımız olacak bu yüzden aradığınız bir kelime hakkında içeriğe ulaşamadığınızda bu kelime ile alakalı içeriklerin eklenmesini kolayca talep edebileceğiniz bir seçenek bile koyduk :)

Tasarım kelimesi artık hayatımızın her alanında bizimle, biz de bu gerçeklikten yola çıkarak sosyal medya konularından mimariye, mimariden renk kombinasyonlarına, renk kombinasyonlarından fontlara kadar pek çok konuda sizlere ilham verebilmek adına Designozor’u hayata geçirdik.

Umuyoruz ki çabalarımız karşılık verir ve insanlığa bir nokta da biz koymuş oluruz.

Designozor Fikir Babaları.
logo Designozor ‘a Hoş Geldiniz   Parolamı unuttum Kayıt Ol

Devam ederek, Designozor’un Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş olursunuz.

logo Designozor ‘a Hoş Geldiniz Parolamı unuttum Giriş yap Kayıt Ol

Devam ederek, Designozor’un Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş olursunuz.

logo Designozor ‘a Hoş Geldiniz Parolamı unuttum Kayıt Ol

Devam ederek, Designozor’un Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş olursunuz.